اخبار
از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، «دو دانشجوی پژوهشگر برجسته کشور» معرفی شدند

دکتر امیر پیمانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی قزوین، اظهار کرد: محمدامین همت‌گر و مجتبی جعفروند دانش‌آموختگان رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای این دانشگاه؛ عنوان «دانشجوی پژوهشگر برجسته کشور» را کسب کردند.

وی گفت که این انتخاب براساس بررسی مستندات ارائه شده در کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برمبنای فراخوان سه ماهه اول سال 98 انجام شد و همت‌گر با کسب 49/65 و جعفروند 111/50  امتیاز در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان دانشجویان پژوهشگر برجسته در سطح کشور، معرفی شدند.

این مقام مسؤول ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای این دانشجویان توانمند عنوان کرد: انتخاب دانشجویان مذکور به استناد دستورالعمل اجرایی نحوه امتیازدهی به فعالیتهای تحقیقاتی دانشجویان پژوهشگر، موضوع ماده 2 آیین نامه تسهیلات آموزشی، پژوهشی و رفاهی ویژه استعدادهای درخشان و تأیید مستندات پرونده در نشست شورای پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین بوده است.

دکتر پیمانی در ادامه یادآور شد که محورهای مورد بررسی در 6 ماده شامل: انتشار مقاله در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی، پایان‌نامه، ارائه خلاصه مقالات به صورت پوستر و سخنرانی در کنگره‌ها و سمینارهای دانشجویی و کشوری، مجری یا همکاری در اجرای طرح‌های تحقیقاتی، برگزاری همایش‌ها و تدریس در کارگاه‌های کمیته تحقیقات دانشجویی بود.

 
نسخه قابل چاپ