اخبار اسلایدی
افتخارآفرینی دانشجویان پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سطح کشور

1398/6/9 شنبه

دکتر حسین پیری، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، گفت: تیم اعزامی 18 نفره دانشجویان پژوهشگر دانشگاه در بیستمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی ایران، باز هم خوش درخشید و رتبه چهارم را از نظر تعداد مقالات پذیرفته شده در بین دانشگاه‌های ‌علوم پزشکی کشور با ثبت رکورد بی‌سابقه 28 مقاله، کسب کرد.

این کنگره، عصر روز ششم شهریور 1398 آغاز شد و پیش از شروع رقابت پژوهشی بزرگ ترین گردهمایی دانشجویان علوم پزشکی کشور در شهر باستانی کرمانشاه؛ دکتر رضا ملک‌زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تأکید بر امر پژوهش و اهمیت سرمایه‌گذاری در بخش دانشجویی، به حیطه نوین هوش مصنوعی در عرصه علوم پزشکی و ضرورت اجرای آن اشاره کرد. بیستمین مرحله کنگره، به مدت سه روز با رقابت پژوهشگران ادامه خواهد یافت.

دانشگاه علوم پزشکی قزوین در تیم داوری کنگره نیز دارای دو نماینده به نام‌های دکتر عرفان ترابی و دکتر فاطمه کاظمی از دانش آموختگان دانشگاه است.

هجدهمین کنگره، در سال 96 با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد و خاطرات پژوهشی و اجرایی درخشانی در ذهن فعالان این حیطه حک کرد.